Już jutro w naszej stajni odbędą się MINIZAWODY w konkursach zręcznościowych z okazji Dnia Dziecka.
Podajemy godziny rozpoczęcia poszczególnych konkursów:
11.00 Spotkanie uczestników wszystkich grup
11.15 Konkurs w Skokach przez Przeszkody – grupa sportowa
12.45 Konkurs MINI – osoby jeżdżące stępem
13.50 Konkurs MEDIUM – osoby jeżdżące stępem i kłusem
15.40 Konkurs MAXI – osoby jeżdżące stępem, kłusem i galopem
17.00 Dekoracja, ognisko z kiełbaskami, tańcami i śpiewami Emotikon smile dla wszystkich uczestników
Listy startowe z orientacyjnymi godzinami startów poszczególnych osób:
Lista startowa konkurs mini – stęp | |||
numer | godzina | imię i nazwisko | koń |
1 | 12.45 | Trześniewski Szymon | Pysia |
2 | 12.49 | Niklas Malwina | Lowel |
3 | 12.53 | Chmielina Zosia | Księżniczka |
4 | 12.57 | Grabarkiewicz Paulina | Kamea |
5 | 13.01 | Durajczyk Kasia | Kiri |
6 | 13.05 | Durajczyk Weronika | Belkanto |
7 | 13.09 | Kupijaj Dominika | Niko |
8 | 13.13 | Kalina Martyna | Pysia |
9 | 13.17 | Pietrzak Amelia | Lowel |
10 | 13.21 | Jańczak Maja | Księżniczka |
11 | 13.25 | Ratajczak Maja | Kamea |
12 | 13.29 | Galant Ada | Tancerz |
13 | 13.33 | Smog Sandra | Tafia |
14 | 13.37 | Linczewska Paulina | Maja |
13.41 | |||
Lista startowa konkurs medium- stęp i kłus | |||
numer | godzina | imię i nazwisko | koń |
1 | 13.50 | Zwias Natalia | Kaszmir |
2 | 13.54 | Ławniczak Marianna | Kewlar |
3 | 13.58 | Banaszak Weronika | Kiri |
4 | 14.02 | Jańczak Julia | Belkanto |
5 | 14.06 | Magda | Niko |
6 | 14.10 | Sówka Ola | Pysia |
7 | 14.14 | Wyrwińska Wiktoria | Lowel |
8 | 14.18 | Trześniewska Julia | Księżniczka |
9 | 14.22 | Kubiak Klaudia | Kamea |
10 | 14.26 | Mazurek Iga | Kaszmir |
11 | 14.30 | Mikołajczyk Olga | Ksiaże |
12 | 14.34 | Jędraszek Emilia | Kleo |
13 | 14.38 | Janiak Wiktoria | Kewlar |
14 | 14.42 | Walczak Emilia | Kiri |
15 | 14.46 | Antczak Wiktoria | Belkanto |
16 | 14.50 | Antczak Olga | Niko |
17 | 14.54 | Szumała Maja | Norman |
18 | 14.58 | Kubiak Maja | Kamea |
19 | 15.02 | Kryjom Marta | Kaszmir |
20 | 15.06 | Banasiak Wktoria | Książe |
21 | 15.10 | Dziwińska Eliza | Kleo |
22 | 15.14 | Laskowska Asia | Kewlar |
23 | 15.18 | Pałat Emilia | Tafia |
24 | 15.22 | Światła Zuzia | Pekolia |
25 | 15.26 | Ciszewska Julia | Serata |
26 | 15.30 | Stasiak Marta | Promil |
15.34 | |||
Lista startowa konkurs maxi- stęp,kłus i galop | |||
numer | godzina | imię i nazwisko | koń |
1 | 15.40 | Antczak Oliwia | Kiri |
2 | 15.45 | Przybyło Tobiasz | Niko |
3 | 15.50 | Jaźwiec Zosia | Norman |
4 | 15.55 | Schubert Karol | Książe |
5 | 16.00 | Janus Natalia | Kleo |
6 | 16.05 | Kromarek Ala | Kewlar |
7 | 16.10 | Grzymska Ola | Karisma |
8 | 16.15 | Kalina Michalina | Tancerz |
9 | 16.20 | Bondar Jagoda | Kumango |
10 | 16.25 | Bartoś Faustyna | Moli |
11 | 16.30 | Lubojańska Laura | Tafia |
12 | 16.35 | Błaszczyk Nadia | Palma |
13 | 16.40 | Krół Weronika | Nadir |
14 | 16.45 | Komorowska Agata | Promil |
15 | 16.50 | Pichiewicz Paulina | Karisma |
16 | 16.55 | Kubiak Patrycja | Tancerz |
17 | 17.00 | Fusińska Anna | Kumango |
18 | 17.05 | Raczak Olga | Moli |